Proč pilníky právě od nás?

Jsme čeští výrobci!

Jsme přímo výrobci

   

Doprava jen za 60 Kč

Poštovné jen 60 Kč

 

Zákaznická podpora 14 hodin denně

Více důvodů zde

 

Rychlý kontakt:

Telefonní kontakt

770 185 370

E-mailový kontakt

info@crystales.cz

Kontaktní formulář

 

Akce a slevy e-mailem:

 


BLOG » Zrcátka do kabelky

Kosmetická zrcátka do kabelky

 

Kosmetické zrcátko je praktický doplněk každé ženy, na trhu jich však existuje nepřeberné množství. Jak tedy vybrat to pravé?

Pokud hledáte zrcátko do kabelky, rozhodující faktory budou určitě kompaktní velikost, kvalitní zpracování a také vysoká odolnost.
Vyrobili jsme sadu zrcátek, které všechny tyto požadavky splňují a jsou přímo určené do náročného prostředí dámských kabelek.

 

Kosmetické zrcátko do kabelky

 

Tělo zrcátka je vyrobeno z broušené oceli, uvnitř najdete jedno zpětné a jedno zvětšovací zrcadlo, součástí je také pojistka proti náhodnému otevření. Každé kosmetické zrcátko ručně zdobíme krystaly SWAROVSKI.

 

Detailní popis kosmetického zrcátka

Po vytažení zrcátka z přepravního pouzdra vás na první pohled zaujme bohaté zdobení krystaly SWAROVSKI. V nabídce jsou varianty s různými motivy, které se liší počtem použitých kamínků a tím pádem i cenou.

Samotné kamínky jsou přilepeny velmi kvalitním UV lepidlem a vydrží i hrubé zacházení, při výstupní zkoušce kvality se nejčastěji zaměřujeme právě na pevnost uchycení krystalů.

Kosmetické zrcátko má sedm centimetrů v průměru a dva centimetry na výšku, na první pohled působí bytelným dojmem. Tělo zrcátka je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, povrch je speciálně broušený aby na něm nezůstávaly otisky prstů a drobné nečistoty. Po stisknutí pojistky se dá zrcátko snadno otevřít. Otevírací mechanismus je nastavený tak, aby kladl určitý odpor a tím zůstávalo zrcátko otevřené v požadované poloze a samovolně se nezavíralo.

Uvnitř kovového těla jsou usazeny dvě skleněná zrcadla. Jedno je klasické zpětné a druhé zvětšovací pro zkrášlení i méně viditelných částí obličeje. Zrcadla jsou vyrobené z kvalitního skla, které má zvýšenou odolnost proti poškrábání.

Kosmetické zrcátko nevyžaduje žádnou speciální péči, v případě čištění doporučujeme použít vlhčený ubrousek nebo kapesník.

 

Kosmetické zrcátko kovové

 

Výroba kosmetického zrcátka

Všechny součásti kosmetického zrcátka pochází z České republiky. Kovové části zrcátka si necháváme vyrábět u externí firmy, zbylé části výrobního procesu si už obstaráváme sami.

Montáž a zdobení probíhá tradičním ručním způsobem v naší firmě na sřední Moravě. Samotná výroba jednoho zrcátka zabere několik hodin práce. Díky této přidané hodnotě vám můžeme garantovat, že každé zrcátko pocházející z naší výroby bude skutečný originál a to jak v motivu zdobení tak například v opracování vnitřních zrcadel.

 

Kosmetické zrcátko jako dárek

Hledáte krásný a zároveň praktický dárek pro někoho z vašich blízkých? Vyzkoušejte naše kovová zrcátka zdobená krystaly SWAROVSKI.

Kovové zrcátko s kamínky SWAROVSKI patří mezi žádané a oblíbené modní doplňky. Pokaždé, když ho žena použije vzpomene si právě na Vás. V případě zájmu jsme schopni na zrcátko vyrobit motiv, jméno nebo věnování podle vašeho přání.

 

S pozdravem Jakub Říha