Proč pilníky právě od nás?

Jsme čeští výrobci!

Jsme přímo výrobci

   

Doprava jen za 60 Kč

Poštovné jen 60 Kč

 

Zákaznická podpora 14 hodin denně

Více důvodů zde

 

Rychlý kontakt:

Telefonní kontakt

770 185 370

E-mailový kontakt

info@crystales.cz

Kontaktní formulář

 

Akce a slevy e-mailem:

 


O NÁS » Reklamní pilníky

Reklamní pilníky ze skla

Nabízíme výrobu originálních reklamních pilníků Bohemia Crystal. Pilníky vyrobíme s Vaším logem, sloganem nebo věnováním. Potisknout se dá jak úchop, tak i obal samotného pilníku. Vyrábíme skutečně kvalitní pilníky, které dlouhodobě vydrží. Vaše logo bude pořád na očích zákazníka. Oblíbené jsou také skleněné škrabky na paty, na kterých je možno potisknout velkou plochu úchopu.

Veškeré zboží je pro Vás za zvýhodněné ceny, odvíjející se od počtu kusů v objednávce.

 

sada velkých SWAROVSKI pilníků

Proč jsou pilníky a podobný sortiment žádaný a velice oceňovaný dárek?

Skleněné pilníky na nehty značky Bohemia Crystal se řadí mezi světovou špičku zboží, zaměřeného na manikúru a pedikúru. Díky jedinečné technologii leptání se brusná plocha udržuje stále ve stejném stavu a je tedy prakticky nezničitelná. Na tomto faktu si tak zakládáme, že na brusnou plochu nabízíme celoživotní záruku. Tvrzené sklo má větší odolnost a tak pilníky a škrabky vydrží i dopad na podlahu. Naše výrobky jsou vyráběny ručně a luxusnější kousky zdobíme kamínky SWAROVSKI. Pilníky tedy nemají pouze funkční účel, ale i designový - rozhodně zaujmou na první pohled.

Sada HARD pilníků

 

Reklamní pilníky jako forma propagace

Jsme schopni zajistit vytištění či laserové vygravírování Vašeho loga přímo na pilník nebo dárkovou krabičku. Podle vašich specifikací, můžeme zakomponovat jednotlivé kamínky SWAROVSKI tak, aby ladily s logem Vaší firmy a dodaly reklamnímu předmětu luxusní vzhled.

Rád bych upozornil potencionální zájemce, aby si dobře promysleli nákup levných reklamních pilníků. Brusná plocha se u takových pilníků můžou loupat a samotný pilník se rychle zlomí, reklama na takovém zboží bude pravděpodobně kontraproduktivní a spíše vám uškodí. My nabízíme naopak pilníky, které vydrží a běžným použitím se prakticky nezničí. Vaše logo tak bude mít zákazník dlouho na očích a kvalitu samotného pilníku si bude spojovat s kvalitou firmy od které ho dostal.

 

Sada malých pilníků

Pro koho jsou skleněné pilníky vhodné

Zde se nachází široká škála možností při jaké příležitosti tuto formu reklamního předmětu použít. Pilníky jsou skvělým dárkem například pro společnosti zaměřené na módu, luxusní zboží, zdraví, šperky nebo potřeby pro ženy.

 

Cílová skupina jsou nejen ženy, ale i muži. Například o škrabky na paty, jeví v poslední době velký zájem hlavně pánové. V tomto předmětu je výhoda ve vysoké trvanlivosti, velkém reklamním prostoru a častém používáním (Vaše sdělení je stále na očích).

 

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného reklamního předmětu z našeho sortimentu, upravíme ho podle Vašich požadavků a navrhneme výhodnou cenu za větší odběr.

 

S pozdravem Jakub Říha