Proč pilníky právě od nás?

Jsme čeští výrobci!

Jsme přímo výrobci

   

Doprava jen za 60 Kč

Poštovné jen 60 Kč

 

Zákaznická podpora 14 hodin denně

Více důvodů zde

 

Rychlý kontakt:

Telefonní kontakt

770 185 370

E-mailový kontakt

info@crystales.cz

Kontaktní formulář

 

Akce a slevy e-mailem:

 


O NÁS » O značce

Bohemia Crystal

Vážení zákazníci, dovolte mi představit značku Bohemia Crystal společnosti Obroba Technology s.r.o..

Od roku 2004 se zabýváme výrobou skleněných pilníků, křišťálového skla a drobných šperků. Jsme ryze český výrobce, který si zakládá na kvalitě a dobré pověsti u svých zákazníků. Naše zboží se vyznačuje vynikající kvalitou a bezkonkurenční výdrží.

Jsme výrobci, nikoli překupníci, proto zboží označené jako skladem je ihned připravené k odeslání nebo vyzvednutí ve výdejním místě. Pokud  se přesto stane, že nejsme schopni z nějakého důvodu objednávku vykrýt, kontaktujeme zákazníka a navrhneme řešení.

 

Výroba:

Naše skleněné pilníky na nehty jsou vyrobeny v České republice, výhradně z kvalitního českého skla. Při výrobě skleněných pilníků používáme jedinečné postupy, které zaručují vysokou kvalitu našich výrobků. Každý jednotlivý pilník je vyráběný s precizností a prochází důkladnou kontrolou kvality.

Brusné plochy našich pilníků jsou narozdíl od konkurence chemicky leptané, díky tomu můžeme zaručit mnohem větší výdrž a kvalitu upravených nehtů. V naší nabídce najdete také zdobené pilníky, pilníky s kamínky Swarowski a ručně malované pilníky. Každý takový pilník, je ručně zdobený našimi výtvarnicemi a stává se z něj skutečný originál.

Více se o technologii výroby můžete dozvědět zde.

Firma

 

Vlastnosti našich skleněných pilníků:

Skleněné pilníky na nehty, které vyrábíme, se vyznačují několika jedinečnými vlastnostmi.

 

  • Jsou účinné - Díky našim skleněným pilníkům dosáhnete jednoduše požadovaného tvaru a délky nehtu. Brusná plocha je rovnoměrně zdrsněna a narozdíl od kovových pilníků nehty neláme a netřepí
  • Jsou hygienické - Sklo je ideální materiál pro výrobu pilníků. Je hygienické, nemůže nasáknout vlhkost. Proto se na něm nemnoží bakterie a plísně. Po použití stačí pilník opláchnout teplou vodou. V případě potřeby lze pilníky také sterilizovat vyvařením ve vodě.
  • Jsou odolné - Naše pilníky jsou vyráběny výhradně z kvalitního českého tvrzeného skla. Brusná plocha našich skleněných pilníků   je leptána ve speciální chemické lázni. Díky tomu je při běžném použití téměř nezničitelná.
  • Ekologická výroba - Díky moderní výrobě dodržujeme ekologické normy, výsledný produkt je tedy ekologicky nezávadný a zároveň šetříme naše životní prostředí.
  • Ideální pro každého - Sklo, ze kterého jsou pilníky vyráběné, neobsahuje žádné chemické přísady a nebezpečné prvky, které by mohly být  zdraví škodlivé. Proto jsou pilníky vhodné pro kohokoliv.

 

pilníky

 

 

Proč používat naše skleněné pilníky:

Nehty hrají důležitou roli ve vzhledu rukou a upoutávají na sebe. Proto je důležité se o ně správně starat. Naše skleněné pilníky představují ideální doplněk pro péči o nehty a pokožku.

Kovové a papírové pilníky se časem otupí a brusná plocha není rovnoměrně zdrsněná. Tím pádem je obtížnější získat kontrolu nad tvarem a délkou nehtu. Levné kovové pilníky navíc nehty třepí a lámou.

Naše skleněné pilníky jsou velmi účinné ale zároveň jemné na dotek. Nehty netřepí ale jemně vyhladí. Jednoduše s nimi dosáhnete požadovaného tvaru a délky nehtu.

Brusná plocha našich pilníků je chemicky leptána a proto je při běžném použití takřka nezničitelná. Chemická úprava také zaručuje jemné a rovnoměrné zdrsnění brusné plochy. Skleněné pilníky splňují maximální hygienické standarty. Pilník nekoroduje, nedrží se na něm bakterie a velmi jednoduše se udržuje - po použití jej stačí opláchnout teplou vodou. V případě většího znečištění lze pilník mechanicky očistit kartáčkem nebo ho také vyvařit.

 

pilníky Swarovski

Nevýhodou skleněných pilníků je jejich křehkost. Proto pilníky vyrábíme pouze z kvalitního tvrzeného skla. V naší nabídce můžete najít také pilníky zasazené v plastovém pouzdru, jejich odolnost a výdrž je mnohem větší než u klasického pilníku. Jsou tedy ideální doplněk do kabelky nebo na cesty.

Pro šetrné odstranění ztvrdlé kůže na nohou, je ideální pomocník naše skleněná škrabka. Samotná škrabka má dvě brusné plochy o rozdílné hrubosti. Jedna strana slouží k hrubému odstranění zrohovatělé kůže, zatímco druhou stranou kůži jemně zahladíte. Škrabka při běžném používání díky své tloušťce a výrobní technologii nepraskne.

Po použití stačí škrabku opláchnout teplou vodou, v případě většího znečištění lze škrabku mechanicky očistit kartáčkem, popřípadě vyvařit nebo sterilizovat.

 

S pozdravem Jakub Říha