Proč pilníky právě od nás?

Jsme čeští výrobci!

Jsme přímo výrobci

Doprava jen za 60 Kč

Poštovné jen 60 Kč

Zákaznická podpora 14 hodin denně


Dárek ZDARMA

Dárek ZDARMA

Více důvodů zde

 

Rychlý kontakt:

Telefonní kontakt

770 185 370

E-mailový kontakt

info@crystales.cz

Kontaktní formulář

 

Akce a slevy e-mailem:


O NÁS » O značce

Bohemia Crystal

Vážení zákazníci, dovolte mi představit značku Bohemia Crystal společnosti Crystales.

Od roku 2004 se zabýváme výrobou skleněných pilníků, křišťálového skla a drobných šperků. Jsme ryze český výrobce, který si zakládá na kvalitě a dobré pověsti u svých zákazníků. Naše zboží se vyznačuje vynikající kvalitou a bezkonkurenční výdrží.

Jsme výrobci, nikoli překupníci, proto zboží označené jako skladem je ihned připravené k odeslání nebo vyzvednutí ve výdejním místě. Pokud  se přesto stane, že nejsme schopni z nějakého důvodu objednávku vykrýt, kontaktujeme zákazníka a navrhneme řešení.

 

Výroba:

Naše skleněné pilníky na nehty jsou vyrobeny v České republice, výhradně z kvalitního českého skla. Při výrobě skleněných pilníků používáme jedinečné postupy, které zaručují vysokou kvalitu našich výrobků. Každý jednotlivý pilník je vyráběný s precizností a prochází důkladnou kontrolou kvality.

Brusné plochy našich pilníků jsou narozdíl od konkurence chemicky leptané, díky tomu můžeme zaručit mnohem větší výdrž a kvalitu upravených nehtů. V naší nabídce najdete také zdobené pilníky, pilníky s kamínky Swarowski a ručně malované pilníky. Každý takový pilník, je ručně zdobený našimi výtvarnicemi a stává se z něj skutečný originál.

Více se o technologii výroby můžete dozvědět zde.

Firma

 

Vlastnosti našich skleněných pilníků:

Skleněné pilníky na nehty, které vyrábíme, se vyznačují několika jedinečnými vlastnostmi.

 

  • Jsou účinné - Díky našim skleněným pilníkům dosáhnete jednoduše požadovaného tvaru a délky nehtu. Brusná plocha je rovnoměrně zdrsněna a narozdíl od kovových pilníků nehty neláme a netřepí
  • Jsou hygienické - Sklo je ideální materiál pro výrobu pilníků. Je hygienické, nemůže nasáknout vlhkost. Proto se na něm nemnoží bakterie a plísně. Po použití stačí pilník opláchnout teplou vodou. V případě potřeby lze pilníky také sterilizovat vyvařením ve vodě.
  • Jsou odolné - Naše pilníky jsou vyráběny výhradně z kvalitního českého tvrzeného skla. Brusná plocha našich skleněných pilníků   je leptána ve speciální chemické lázni. Díky tomu je při běžném použití téměř nezničitelná.
  • Ekologická výroba - Díky moderní výrobě dodržujeme ekologické normy, výsledný produkt je tedy ekologicky nezávadný a zároveň šetříme naše životní prostředí.
  • Ideální pro každého - Sklo, ze kterého jsou pilníky vyráběné, neobsahuje žádné chemické přísady a nebezpečné prvky, které by mohly být  zdraví škodlivé. Proto jsou pilníky vhodné pro kohokoliv.

 

pilníky

 

 

Proč používat naše skleněné pilníky:

Nehty hrají důležitou roli ve vzhledu rukou a upoutávají na sebe. Proto je důležité se o ně správně starat. Naše skleněné pilníky představují ideální doplněk pro péči o nehty a pokožku.

Kovové a papírové pilníky se časem otupí a brusná plocha není rovnoměrně zdrsněná. Tím pádem je obtížnější získat kontrolu nad tvarem a délkou nehtu. Levné kovové pilníky navíc nehty třepí a lámou.

Naše skleněné pilníky jsou velmi účinné ale zároveň jemné na dotek. Nehty netřepí ale jemně vyhladí. Jednoduše s nimi dosáhnete požadovaného tvaru a délky nehtu.

Brusná plocha našich pilníků je chemicky leptána a proto je při běžném použití takřka nezničitelná. Chemická úprava také zaručuje jemné a rovnoměrné zdrsnění brusné plochy. Skleněné pilníky splňují maximální hygienické standarty. Pilník nekoroduje, nedrží se na něm bakterie a velmi jednoduše se udržuje - po použití jej stačí opláchnout teplou vodou. V případě většího znečištění lze pilník mechanicky očistit kartáčkem nebo ho také vyvařit.

 

pilníky Swarovski

Nevýhodou skleněných pilníků je jejich křehkost. Proto pilníky vyrábíme pouze z kvalitního tvrzeného skla. V naší nabídce můžete najít také pilníky zasazené v plastovém pouzdru, jejich odolnost a výdrž je mnohem větší než u klasického pilníku. Jsou tedy ideální doplněk do kabelky nebo na cesty.

Pro šetrné odstranění ztvrdlé kůže na nohou, je ideální pomocník naše skleněná škrabka. Samotná škrabka má dvě brusné plochy o rozdílné hrubosti. Jedna strana slouží k hrubému odstranění zrohovatělé kůže, zatímco druhou stranou kůži jemně zahladíte. Škrabka při běžném používání díky své tloušťce a výrobní technologii nepraskne.

Po použití stačí škrabku opláchnout teplou vodou, v případě většího znečištění lze škrabku mechanicky očistit kartáčkem, popřípadě vyvařit nebo sterilizovat.

 

S pozdravem Jakub Říha