Proč pilníky právě od nás?

Jsme čeští výrobci!

Jsme přímo výrobci

Doprava jen za 60 Kč

Poštovné jen 60 Kč

Zákaznická podpora 14 hodin denně


Dárek ZDARMA

Dárek ZDARMA

Více důvodů zde

 

Rychlý kontakt:

Telefonní kontakt

770 185 370

E-mailový kontakt

info@crystales.cz

Kontaktní formulář

 

Akce a slevy e-mailem:


VŠE O NÁKUPU » Jak balíme pilníky

Jak balíme pilníky?

 

Speciální pouzdra

K přepravě skleněných pilníků použiváme speciální plastové pouzdra, které zabraňují poškození i při velmi hrubém zacházení se zásilkou.

Speciální zkumavky

 

Hard pilníky & škrabky

Zvýšenou pozornost poté věnujeme HARD pilníkům, které zabezpečujeme přelepením lepící páskou (aby se při přepravě neotevřely a nezlomily) a navíc přidáváme i bublinkovou fólii. Škrabky na paty posíláme ve standardním plastovém obalu, protože se jedná o velmi tvrdé sklo.

Škrabky a HARD pilníky

 

Bublinková obálka

Pokud si zvolíte dodání doporučeným dopisem, posíláme jednotlivé zboží ve speciální obálce s bublinkovou ochranou. Na obálku přidáváme nápis "KŘEHKÉ," pro šetrnější manipulaci ze strany dopravce. Odeslání doporučeným dopisem lze zvolit u objednávek do 1000 Kč.

Bublinková obálka

Odeslání

Balík

Jako další možnost nabízíme zabalení zboží do kartonových krabiček společně s bublinkovou fólií. Skleněné svícny a další sklo posíláme pouze balíkem. Je to z důvodu větších rozměrů jednotlivých výrobků.

 

Krabičky jsou vyráběny z ekologicky-recyklovatelného materiálu.

Krabička

Odeslání

Garantujeme 100% doručení

Může se stát, že i přes důkladné zabalení zásilky se dopravci podaří zboží poškodit. V takových případech jsme ochotni poškozené produkty nahradit (poslat nové), i když vina není na naší straně. V případě obdržení poškozené zásilky nás prosím kontaktujte přes e-mail, nebo telefon.

 

Tahle garance je součást výhod nákupu na Crystales

 


 

 

 

Časté otázky: