Proč pilníky právě od nás?

Jsme čeští výrobci!

Jsme přímo výrobci

   

Doprava jen za 60 Kč

Poštovné jen 60 Kč

 

Zákaznická podpora 14 hodin denně

Více důvodů zde

 

Rychlý kontakt:

Telefonní kontakt

770 185 370

E-mailový kontakt

info@crystales.cz

Kontaktní formulář

 

Akce a slevy e-mailem:

 


VŠE O NÁKUPU » Jak balíme pilníky

Jak balíme pilníky?

 

Speciální pouzdra

K přepravě skleněných pilníků použiváme speciální plastové pouzdra, které zabraňují poškození i při velmi hrubém zacházení se zásilkou.

Speciální zkumavky

 

Hard pilníky & škrabky

Zvýšenou pozornost poté věnujeme HARD pilníkům, které zabezpečujeme přelepením lepící páskou (aby se při přepravě neotevřely a nezlomily) a navíc přidáváme i bublinkovou fólii. Škrabky na paty posíláme ve standardním plastovém obalu, protože se jedná o velmi tvrdé sklo.

Škrabky a HARD pilníky

 

Bublinková obálka

Pokud si zvolíte dodání doporučeným dopisem, posíláme jednotlivé zboží ve speciální obálce s bublinkovou ochranou. Na obálku přidáváme nápis "KŘEHKÉ," pro šetrnější manipulaci ze strany dopravce. Odeslání doporučeným dopisem lze zvolit u objednávek do 1000 Kč.

Bublinková obálka

Odeslání

Balík

Jako další možnost nabízíme zabalení zboží do kartonových krabiček společně s bublinkovou fólií. Skleněné svícny a další sklo posíláme pouze balíkem. Je to z důvodu větších rozměrů jednotlivých výrobků.

 

Krabičky jsou vyráběny z ekologicky-recyklovatelného materiálu.

Krabička

Odeslání

Garantujeme 100% doručení

Může se stát, že i přes důkladné zabalení zásilky se dopravci podaří zboží poškodit. V takových případech jsme ochotni poškozené produkty nahradit (poslat nové), i když vina není na naší straně. V případě obdržení poškozené zásilky nás prosím kontaktujte přes e-mail, nebo telefon.

 

Tahle garance je součást výhod nákupu na Crystales

 


 

 

 

Časté otázky: