Proč pilníky právě od nás?

Jsme čeští výrobci!

Jsme přímo výrobci

   

Doprava jen za 60 Kč

Poštovné jen 60 Kč

 

Zákaznická podpora 14 hodin denně

Více důvodů zde

 

Rychlý kontakt:

Telefonní kontakt

770 185 370

E-mailový kontakt

info@crystales.cz

Kontaktní formulář

 

Akce a slevy e-mailem:

 


BLOG » Dárky k vánocům

Dárky k Vánocům

 

Znáte to - štědrý den se neúprosně blíží a vy stále nemáte nakoupené dárky pod stromeček. Jako každý rok chcete potěšit svoje blízké něčím originálním, ale už Vám pomalu dochází nápady.

Nechcete s tím pomoct? Co takhle vyzkoušet tento rok opravdové tradiční české Vánoce a hlavně tradiční české dárky?

Dárky k vánocům

 

Kreativní nápady na Vánoce

Ať už hledáte dárky pro muže či dárky pro ženy, jedno je jasné - originální vánoční dárek by měl vypadat hezky a plnit nějaký účel. Sada deodorantů nebo vody po holení tyto požadavky pravděpodobně nesplní, letos zkuste něco jiného.

Pokud jste stejně jako my odpůrci Santy Klause a přílišné amerikanizaci našich tradic, můžete darovat něco typicky českého - ne, nejsou to ponožky do sandálů. Je to české sklo a dárky z něj vyrobené.

Naše rodinná firma se už od roku 2004 zabývá tradičním zpracováním skla při výrobě luxusních skleněných pilníků, manikúrních potřeb a skleněných svícnů. Naše výrobky, které se těší velké oblibě u nás i  v zahraničí, můžete najít pod značkou Bohemia Crystal.

 

Dárky pro ženy k Vánocům

Naše skleněné pilníky jsou světovou raritou. Díky patentované technologii leptání skla jsme docílili rovnoměrné brusné plochy, která nehty netřepí ale jemně obrousí a vyhladí. Znáte nějakou ženu, které nezáleží na jejím vzhledu? Já také ne. Proto každá žena ocení skleněný pilník jako dárek. Pilník ze skla ji navíc dlouho vydrží a při každém použití si na Vás vzpomene.

Naše pilníky ručně zdobíme originálními krystaly SWAROVSKI. Pokud se rozhodnete pro malovaný kousek, budete mít jistotu, že je váš pilník opravdu originál - každý pilník maluje naše šikovná výtvarnice. Pokud tedy nevíte co koupit na vánoce, vyberte si z našich dárkových sad.

Dárky pro ženy k vánocům

Dárky pro muže k Vánocům

Muži si často nepotrpí na třpytivé a nablýskané věci jako ženy. Zaujmete je ale určitě kvalitou a praktičností. V nabídce máme speciální sady pro pány, které se vyznačují decentním designem, vyšší výdrží a jsou přímo určené pro tvrdší, mužské nehty. Pro milovníky kvality jsme si připravili sadu s kleštičkami značky SOLINGEN z prvotřídní německé oceli. Naše sady jsou určeny pro moderní muže, kteří dbají o svůj vzhled a nechtějí ztrácet čas hledáním kvalitních výrobků. Darujte na Vánoce svému blízkému českou kvalitu a německou preciznost.

Levné dárky na Vánoce

Pokud máte omezený rozpočet, nebo chcete darovat něco malého kolegyni v práci, máme pro vás skvělý tip. Co takhle ručně malovaný cestovní pilník v odolném pouzdře? Takhle budete mít jistotu, že váš dárek bude mít dotyčná stále u sebe a dlouho ji vydrží. V nabídce máme i dárkovou sadu se skleněnými pilníky SWAROVSKI Deluxe.

U nás si vyberete i pokud hledáte něco levného a nechcete platit drahé poštovné.

Vánoce se blíží...už zase

Doufáme, že vám naše tipy na zajímavé dárky k vánocům pomohly. Zkuste se letos vyhnout všem ponožkám, svetrům a vodám po holení. Darujte letos něco jedinečného a podpořte tím české řemeslo.

 

S pozdravem Jakub Říha