Proč pilníky právě od nás?

Jsme čeští výrobci!

Jsme přímo výrobci

Doprava jen za 60 Kč

Poštovné jen 60 Kč

Zákaznická podpora 14 hodin denně


Dárek ZDARMA

Dárek ZDARMA

Více důvodů zde

 

Rychlý kontakt:

Telefonní kontakt

770 185 370

E-mailový kontakt

info@crystales.cz

Kontaktní formulář

 

Akce a slevy e-mailem:


BLOG » Dárky k vánocům

Dárky k Vánocům

 

Znáte to - štědrý den se neúprosně blíží a vy stále nemáte nakoupené dárky pod stromeček. Jako každý rok chcete potěšit svoje blízké něčím originálním, ale už Vám pomalu dochází nápady.

Nechcete s tím pomoct? Co takhle vyzkoušet tento rok opravdové tradiční české Vánoce a hlavně tradiční české dárky?

Dárky k vánocům

 

Kreativní nápady na Vánoce

Ať už hledáte dárky pro muže či dárky pro ženy, jedno je jasné - originální vánoční dárek by měl vypadat hezky a plnit nějaký účel. Sada deodorantů nebo vody po holení tyto požadavky pravděpodobně nesplní, letos zkuste něco jiného.

Pokud jste stejně jako my odpůrci Santy Klause a přílišné amerikanizaci našich tradic, můžete darovat něco typicky českého - ne, nejsou to ponožky do sandálů. Je to české sklo a dárky z něj vyrobené.

Naše rodinná firma se už od roku 2004 zabývá tradičním zpracováním skla při výrobě luxusních skleněných pilníků, manikúrních potřeb a skleněných svícnů. Naše výrobky, které se těší velké oblibě u nás i  v zahraničí, můžete najít pod značkou Bohemia Crystal.

 

Dárky pro ženy k Vánocům

Naše skleněné pilníky jsou světovou raritou. Díky patentované technologii leptání skla jsme docílili rovnoměrné brusné plochy, která nehty netřepí ale jemně obrousí a vyhladí. Znáte nějakou ženu, které nezáleží na jejím vzhledu? Já také ne. Proto každá žena ocení skleněný pilník jako dárek. Pilník ze skla ji navíc dlouho vydrží a při každém použití si na Vás vzpomene.

Naše pilníky ručně zdobíme originálními krystaly SWAROVSKI. Pokud se rozhodnete pro malovaný kousek, budete mít jistotu, že je váš pilník opravdu originál - každý pilník maluje naše šikovná výtvarnice. Pokud tedy nevíte co koupit na vánoce, vyberte si z našich dárkových sad.

Dárky pro ženy k vánocům

Dárky pro muže k Vánocům

Muži si často nepotrpí na třpytivé a nablýskané věci jako ženy. Zaujmete je ale určitě kvalitou a praktičností. V nabídce máme speciální sady pro pány, které se vyznačují decentním designem, vyšší výdrží a jsou přímo určené pro tvrdší, mužské nehty. Pro milovníky kvality jsme si připravili sadu s kleštičkami značky SOLINGEN z prvotřídní německé oceli. Naše sady jsou určeny pro moderní muže, kteří dbají o svůj vzhled a nechtějí ztrácet čas hledáním kvalitních výrobků. Darujte na Vánoce svému blízkému českou kvalitu a německou preciznost.

Levné dárky na Vánoce

Pokud máte omezený rozpočet, nebo chcete darovat něco malého kolegyni v práci, máme pro vás skvělý tip. Co takhle ručně malovaný cestovní pilník v odolném pouzdře? Takhle budete mít jistotu, že váš dárek bude mít dotyčná stále u sebe a dlouho ji vydrží. V nabídce máme i dárkovou sadu se skleněnými pilníky SWAROVSKI Deluxe.

U nás si vyberete i pokud hledáte něco levného a nechcete platit drahé poštovné.

Vánoce se blíží...už zase

Doufáme, že vám naše tipy na zajímavé dárky k vánocům pomohly. Zkuste se letos vyhnout všem ponožkám, svetrům a vodám po holení. Darujte letos něco jedinečného a podpořte tím české řemeslo.

 

S pozdravem Jakub Říha